Yemin 501.Bölüm Yeni Bölüm 2 Ekim Pazar Fragman!

Yemin 501.Bölüm Yeni Bölüm 2 Ekim Pazar Fragman!.....Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 1 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 501.Bölümde neler olacak? Yemin hafta içi her gün akşam saat 19.00' da Kanal 7'de...

Yemin 501.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Gülperi'yi Yıkan Haber

Emir'in ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Yemin 501.Bölüm Yeni Bölüm 2 Ekim Pazar Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu