Yalı Çapkını Reyting Sonuçları Yalı Çapkını Dizisi Tuttu mu? 23 Eylül Reyting Sonuçları

Yalı Çapkını Reyting Sonuçları Yalı Çapkını Dizisi Tuttu mu? 23 Eylül Reyting Sonuçları... Star TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını ilk bölümü ile 23 Eylül Cuma akşamında ekranlara geldi. Tanıtımları ile adından söz ettiren Yalı Çapkını dizisinin izlenme oranları merak konusu oluyor. Yalı Çapkını dizisi tuttu mu? Reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

1.BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Sorumsuzluklarıyla ailesini -en çok da dedesi- Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği Star TV'nin yeni yapımı Yalı Çapkını, Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden uyarlanma.

23 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI:

SOSYAL MEDYADA NELER SÖYLENDİ?

GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİTAPLARINDAN UYARLANAN DİZİLER HANGİLERİ?

İstanbullu Gelin" dizisi; Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Hayata Dön" adlı romanından uyarlandı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleme aldığı "Camdaki Kız" isimli kitap ise "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisine ilham kaynağı oldu.

"Kırmızı Oda" dizisi ise, Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun İçi" isimli kitabından uyarlanmıştır.

Masumlar Apartmanı" dizisi de Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan "Madalyonun İçi" isimli kitaptan uyarlanmıştır.

Yalı Çapkını Reyting Sonuçları Yalı Çapkını Dizisi Tuttu mu? 23 Eylül Reyting Sonuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu