Veda Mektubu 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Veda Mektubu 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!...Kanal D' de yayınlanan Veda Mektubu yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Veda Mektubu heyecanlı sahneleri ve meraklandıran hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile Veda Mektubu herkesin ilgi ve beğenisini kazandı. Veda Mektubu yeni bölümleriyle her hafta pazartesi günü akşam saat 20.00'de Kanal D'de...

Veda Mektubu 4.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır. Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya'nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur. Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur'un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya'nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Aslı, Ziya'nın Veda Mektubunu Buldu!

Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet’in aşkına engel oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?  Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?

Veda Mektubu 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu