Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 9 Şubat Salı İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 9 Şubat Salı İzle!...Türkan Hanım'ın Konağı 9 Şubat Salı 107.Bölüm İzle!....TRT1'in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Türkan Hanım'ın Konağı birbirinden özel bölümleri ile ekrana geliyor. 9 Şubat Salı günü saat 11:30'dan itibaren yayınlanacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kimler konuk olacak?

Türkan Hanım'ın Konağı 9 Şubat Salı 107.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan Hanım'ın Konağı 106. Bölüm

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 9 Şubat Salı İzle!

Türkan Hanım’ın Konağı 106. Bölüm Özet:

Cem, bütün gece uyumamıştır. Berna sabah uyandığında Cem’i bilgisayar başında görünce çok şaşırır ve üzülür. Cem’in en iyi müşterilerinden biri batmıştır. Ama Cem’in içi rahattır. Berna’ya böyle söyler. Gerçekte ise bu durumdan dolayı çok kaygılıdır. Berna durumu fark edince Metehan’dan yardım ister. Metehan’ın gözü gün boyu Cem’in üstünde olacaktır. Türkan Hanım ve Ömer ise Gökçe ve Orhan’ı karşılarına alıp tez vakitte onlarla aralarındaki sevdayı konuşmaya karar verir.

Metehan, Cem’in odasından gelen sesle irkilir. Cem sinir krizi geçiriyordur. Cem, işsiz kalmıştır. Metehan O’nu sakinleştirmeye çalışır. Cem’in bu hali uzun sürmez çünkü daha önceden başvuruda bulunduğu büyük bir şirkete iş görüşmesine çağrılır. Cem mutludur, mucize gibi bir şey olmuştur. Görüşme çok başarılı geçmiştir. Ama büyük bir sorun vardır. İş yurtdışındadır. Bunu Berna’ya nasıl söyleyecektir! Haftanın ilk günü konağın konuğu Eğitmen Aşçı Eyüp Kemal Sevinç‘tir.

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 9 Şubat Salı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu