Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 16 Şubat Salı İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 16 Şubat Salı İzle!....TRT1'in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Türkan Hanım'ın Konağı birbirinden özel bölümleri ile ekrana geliyor. 16 Şubat Salı günü saat 11:30'dan itibaren yayınlanacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kimler konuk olacak?

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 16 Şubat Salı İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan Hanım'ın Konağı 111. Bölüm

Türkan Hanım’ın Konağı 111. Bölüm Özet:

Berna ve Cem’in gidişinden sonra konakta hüzün vardır. Ancak hayat özlemlerle devam etmek zorundadır. Mete’nin sınıf arkadaşı Beste’nin aniden konağa gelişi ile herkes şaşırır. Çünkü Beste farklı bir görüntüye sahiptir. Beste’nin farklılığı konaktaki herkesin çok hoşuna gider. Ama en çok da Batuhan’ın. Nurhayat ise Selami’den artık her an afili bir evlenme teklifi bekliyordur.

Beste’nin değişik tarzı, tasarımcı İdil ve Rabia’nın da dikkatinden kaçmaz. Aralarında bir yakınlık kurulur. Konakta akşam olur ve Beste eve gitmek için hazırdır. Ancak Ömer ve Türkan Hanım, Beste’nin evde bekleyeni olmadığını duyunca çok üzülür ve konakta kalması için ısrar eder. Beste kabul eder. Sabah ise konakta bir kriz yaşanır. Orhan arabanın anahtarlarını bulamaz. Herkes arabanın anahtarını ararken Ömer’i karakoldan ararlar. Beste arabayı alıp kaza yapmıştır. Konağın ilk hafta konuğu, Gıda Mühendisi Dilek Özdemir’dir.

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 16 Şubat Salı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu