Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 11 Şubat Perşembe İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 11 Şubat Perşembe İzle!.... TRT1'in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Türkan Hanım'ın Konağı birbirinden özel bölümleri ile ekrana geliyor. 11 Şubat Perşembe günü saat 11:30'dan itibaren yayınlanacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kimler konuk olacak?

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 11 Şubat Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan Hanım'ın Konağı 108. Bölüm

Türkan Hanım’ın Konağı 108. Bölüm Özet:

Berna, Cem’den Almanya işi ile ilgili bir açıklama beklemektedir. Berna, Cem’in aldığı teklif karşısında şoke olur. Ne diyeceğini bilemez. Konaktan ayrılacağını düşünerek gözyaşlarına hâkim olamaz.

Berna ne yapacağını bilememektedir. Bu konuyu ilk Türkan Hanım’a açar. Türkan Hanım, Berna’ya belli etmese de çok kötü olmuştur. Ayrılık acısı damarlarında ki kana karışmıştır. Yüreği nasıl kaldırabilir ki hep yanı başındaki evladının uzak diyarlara gidişini. Berna, Cem ile Almanya’ya yerleşecekleri haberini gece çok zorlanarak Ömer ve Rabia ile de paylaşır.

Ömer sarsılır ama belli etmemek için var gücü ile direnir. Gökçe ise öğrendiğinde ağlayarak mutfağa gider. Orhan’da Gökçe’den duyduğunda üzüntüden kahrolur. Ama asıl şimdi bu haber Berna’nın canının yarısına nasıl söylenir. Zehra ne yapar, Berna’nın gideceğini öğrenirse?

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 11 Şubat Perşembe İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu