Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 10 Şubat Çarşamba İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 10 Şubat Çarşamba İzle!...TRT1'in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Türkan Hanım'ın Konağı birbirinden özel bölümleri ile ekrana geliyor. 10 Şubat Çarşamba günü saat 11:30'dan itibaren yayınlanacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kimler konuk olacak?

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 10 Şubat Çarşamba İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan Hanım'ın Konağı 107. Bölüm

Türkan Hanım’ın Konağı 107. Bölüm Özet:

Cem kötü bir rüya görür. Berna’ya işin yurt dışında olduğunu söylediğinde Berna “ben gelmiyorum tek başına git” demiştir. Ya gerçekte de Berna böyle bir tepki verirse… Cem sabah uyandığında Berna’ya olan biteni anlatmaya karar verir. Ancak konuşamaz. Berna’nın bütün gün i aklı son günlerde garip davranan Cem’dedir.

Uluslararası şirket Cem’i sıkıştırmaya başlar. İş o kadar acildir ki kabul edip etmediğini söylemek için akşama kadar vakti vardır. İşin Almanya’da olduğunu Mete öğrenince kıyameti koparır ve Cem’e sert çıkar. Aralarında tartışma yaşanır. Bu tartışmadan sonra Berna, Cem’in hiç istemeyeceği bir şekilde işin Almanya’da olduğunu öğrenir. Psikoterapist, Aile Danışmanı ve Yazar Rukiye Karaköse konağa misafir olur.

Türkan Hanım'ın Konağı Son Bölüm Tek Parça 10 Şubat Çarşamba İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu