Türkan Hanım'ın Konağı 5 Şubat Cuma 105.Bölüm İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı 5 Şubat Cuma 105.Bölüm İzle!....TRT1'in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Türkan Hanım'ın Konağı birbirinden özel bölümleri ile ekrana geliyor. 5 Şubat Cuma günü saat 11:30'dan itibaren yayınlanacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kimler konuk olacak?

Türkan Hanım'ın Konağı 5 Şubat Cuma 105.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan Hanım'ın Konağı 104. Bölüm

Türkan Hanım'ın Konağı 5 Şubat Cuma 105.Bölüm İzle!

Türkan Hanım’ın Konağı 104. Bölüm Özet:

Orhan, daha öncede sığındığı, kaçtığı deniz kenarındadır. Uzaklara dalmıştır. Omzuna dokunan bir elle sıçrar yerinden… Belgin, konağa gelir. Kaan’ın Ömer’e yaptıklarını öğrenir. Hiç şaşırmaz. Öyle bir insandan herkese her türlü kötülük gelebilir. Ama bütün bunlara sebep olduğu için de çok üzülür. Ömer, Orhan ile konuşur. Orhan’a, babaların evlatlarına bazen kızabileceğini anlatır. Ve konuşmanın sonunda Orhan’ın hiç beklemediği bir anda Orhan’a “oğlum sen Gökçe’yi seviyor musun?” diye sorar.

Buse’ye, incelemeler sonucunda Kaan’ın delillerinin montaj olduğu haberi gelir. Ömer, Orhan’ı bulmanın ve Kaan’ın gerçek yüzünün çok yakında ortaya çıkacak olmasının çifte mutluluğunu yaşar. Orhan’ın eve dönüşü, konakta büyük bir sevinç ile karşılanır. Ancak Ömer’i bekleyen bir sürpriz vardır. Ertesi sabah Kaan ofisi kapısına dikilir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Yetik, İdil ve Rabia’nın konuğu olur.

Türkan Hanım'ın Konağı 5 Şubat Cuma 105.Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu