Türkan Hanım'ın Konağı 114.Bölüm Yeni Bölüm 18 Şubat İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı 114.Bölüm Yeni Bölüm 18 Şubat İzle!.....TRT1'in hafta içi her gün yayınlanan dizisi Türkan Hanım'ın Konağı birbirinden özel bölümleri ile ekrana geliyor. 18 Şubat Perşembe günü saat 11:30'dan itibaren yayınlanacak dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Kimler konuk olacak?

Türkan Hanım'ın Konağı 114.Bölüm Yeni Bölüm 18 Şubat İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan Hanım'ın Konağı 113. Bölüm

Türkan Hanım’ın Konağı 113. Bölüm Özet:

Orhan, zarfı bulamayınca delirmiştir. Ömer’in ona verdiği parayı kaybetmiştir. Kendisine öfkelenir. Gökçe, Orhan’ı sakinleştirmeye çalışır. Gökçe, evi kolaçan eder. Odalarda zarfı ararken Beste ile karşılaşır. Beste ile aralarında bir gerilim yaşanır. Gökçe, Orhan’ın ilk geliş anında mutfakta ikisinden başka Beste’nin olduğunu söyler ve Beste’den şüphelenir.

Orhan ise bu şüpheye itiraz eder. Ama o zaman zarf nerededir? Bu arada Beste’de İdil’in kendisine ayarlamaya çalıştığı tasarım kursuna kabul edildiği haberini alır ve bu haberi İdil ve Rabia ile paylaşır. Orhan, Ömer’e zarfı kaybettiğini açıklar. Beste’nin, Gökçe ile arasındaki sürtüşme büyür ve tartışmaya dönüşür. Gökçe’nin kendisini hırsızlıkla suçladığını düşünen Beste, Gökçe’ye sert çıkar. Bağırış sesleri üzerine herkes mutfağa koşar. İletişim Uzmanı ve Yazar Dr. Şaban Kızıldağ konağın misafiridir.

Türkan Hanım'ın Konağı 114.Bölüm Yeni Bölüm 18 Şubat İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu