Tövbeler Olsun 7 Şubat Pazar 25.Bölüm Trt 1 İzle!

Tövbeler Olsun 7 Şubat Pazar 25.Bölüm Trt 1 İzle!....Trt 1'in sevilen dizisi Tövbeler Olsun 7 Şubat Pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor. Her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen Tövbeler Olsun bu hafta da sizleri eğlendirmeye geliyor. Tövbeler Olsun 25.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Tövbeler Olsun 25.Bölümü ile 7 Şubat Pazar saat 20.00 de Trt 1'de...

Tövbeler Olsun 7 Şubat Pazar 25.Bölüm Trt 1 İzlemek İçin Tıklayınız...

Aylin Bayıldı! - Tövbeler Olsun 24. Bölüm

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Özeti:

Ertan'ın oyunuyla Nazmiye ile arası bozulan Anıl zor durumdadır. Aldatıldığını düşünen Nazmiye, Anıl'ın açıklama yapmasına fırsat vermez. Tesadüf eseri Dr. Şevki Bey'in mahalleye geri döndüğünü öğrenen Anıl ise, sırrını onunla paylaşacaktır. Dr. Şevki Bey bu büyük yanlış anlaşılmaya son vermek için bir plan yapar. Öte yandan Cemre'nin yokluğu ile alt üst olan ev düzeni hem enişteyi hem de ev ahalisini zor duruma sokmaya başlar. Duruma el koymaya karar veren Enişte ’nin sürpriz misafiri herkesin gönlünü çalacaktır.

Anıl Gerçekleri Ortaya Çıktı

Modacı Aleyna ile başı dertte olan Hülya ise beklenmedik çıkışıyla ünlü modacıyı şoke eder. Aleyna'nın imdadına yetişen isim ise Dr. Şevki Bey olacaktır. Tüm bunlar olurken cimriliği yüzünden Kazım'a sinirlenen Namzet, ona sıkı bir ders verme hazırlığındadır. Her şeyden habersiz Kazım ise aldığı haber ile derinden sarsılacaktır.

Nazmiye Anıl'ı affedecek mi? Anıl'ın Dr. Şevki Bey ile paylaştığı sırrı ne? Enişte’ nin davetiyle eve gelen sürpriz misafir kim? Dr. Şevki ile tanışan Aleyna'yı neler bekliyor? Kazım'a ders vermek isteyen Namzet ‘in başına neler gelecek?

Tövbeler Olsun 7 Şubat Pazar 25.Bölüm Trt 1 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu