Survivor Ekstra 2023 25.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Mart İzle!

Survivor Ekstra 2023 25.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Mart İzle!...Tv8'de yayınlanan Survivor Ekstra 2023 yepyeni bölümleriyle ve yorumlarıyla izleyicilerle buluşuyor. Herkesin beğenisini ve ilgisini kazanan Survivor yeni sezonda da güçlü kadrosu ve macera dolu oyunlarıyla izleyicileri ekran başına kilitliyor. “Survivor Ekstra” Furkan Dede, Hanzade Ofluoğlu, Semih Öztürk ve Murat Özarı’nın yorumları ile hafta içi her gün canlı yayınla TV8 ekranlarında sizlerle!

Furkan Dede'den Şok Açıklama! Böyle Survivor Yok

Survivor Ekstra 2023 25.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Mart İzlemek İçin Tıklayınız...

TV8 iç yapımların yapmış olduğu Survivor Ekstra; Furkan Dede, Hanzade Ofluoğlu, İhsan Tarkan ve Murat Özarı'nın sunumlarıyla, Survivor 2023'ün perde arkasında olanlar, adada yaşanan her şey, bilinmeyenleri ve merak edilen tüm yönleri ile Survivor 2023'ten sonra TV8 ekranlarında masaya yatırıyor.

Ekstra Masasında Gerginlik! Yorumcular Fikir Ayrılığına Düştü. 

Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Survivor 2023'e' ait ilk yorumlar, tüm yarışmacılar hakkında yapılacak ilk değerlendirmeler ve tüm merak edilenler bu programda ekrana gelecek. “Survivor Ekstra” Furkan Dede, Hanzade Ofluoğlu, Semih Öztürk ve Murat Özarı’nın yorumları ile hafta içi her gün canlı yayınla TV8 ekranlarında sizlerle!

Ekstra Masasında İhsan Tarkan Kime Sert Çıktı?

Survivor Ekstra 2023 25.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 12 Mart İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu