Seversin 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Seversin Gelecek Hafta!

Seversin 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Seversin Gelecek Hafta!...Kanal D'de yayınlanan Seversin yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. ''Seversin'' dizisi eğlenceli bölümleriyle İzleyicileri ekran başına kilitleyecek. ''Seversin'' eğlenceli bölümleriyle her hafta çarşamba saat 20.00'de Kanal D'de...

Seversin 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna'nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı'ya biraz kaba davranınca Asya Tolga'ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.

Suzan casusu buldu!

Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken imdada yine Nesrin yetişir ve kadın başrol oyuncusu için herkese açık bir seçme yapılmasını teklif eder. Asya'nın ablası Nazlı oyuncu seçmelerini duyunca katılmaya karar verir. Nazlı; hırslı, potansiyeli olan bir oyuncudur ancak bir dizi tesadüf sonucu Tolga'nın partneri olmak Asya'ya kısmet olacaktır. Asya bir anda kendini hiç de meraklısı olmadığı bir romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Seversin Gelecek Hafta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu