Safiye Çağlayan ve gelini Neslihan Çağlayan kimdir? Zahide Yetiş’le Gelin Görün

Kanal D’nin sevilerek izlenen yarışma programı Zahide Yetiş’le Gelin Görün yeni bölümü ile 28 Ekim Çarşamba saat 11:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni bir haftada yeni yarışmacılarla kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağı..

Kanal D’nin sevilerek izlenen yarışma programı Zahide Yetiş’le Gelin Görün yeni bölümü ile 28 Ekim Çarşamba saat 11:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni bir haftada yeni yarışmacılarla kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağı Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de bakalım bu hafta 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi kim olacak.

Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, “Zahide Yetiş’le Gelin Görün”de, Kanal D ekranında yarışıyor.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler gelinleri ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davranıyorlar?

SAFİYE ÇAĞLAYAN VE NESLİHAN ÇAĞLAYAN

Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de bu hafta 3.Gün yarışmacısı Safiye Hanım ve gelini Neslihan Çağlayan oluyor.

Neslihan Çağlayan 28 yaşında İstanbul Sancaktepe’de yaşıyor. 8 yıllık evli olan Neslihan Hanım kayınvalidesi ile oturuyor.

Safiye Hanım 54 yaşında. Ordu Mesudiyeli, 34 yıllık evli ve 3 çocuğu ile 2 torunu var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu