O Kız Dizisi Tuttu mu? O Kız Dizisi Reyting Sonuçları

O Kız Dizisi Tuttu mu? O Kız Dizisi Reyting Sonuçları... Kanal D'nin yeni dizisi O Kız ilk bölümü ile 21 Eylül Çarşamba akşamında izleyici ile buluştu. Tanıtımları ilk çok konuşulan ve adından söz ettiren O Kız dizisinin reyting sonuçları merak konusu oldu. O Kız dizisi tuttu mu? Reytinglerde kaçıncı oldu?

Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ile adından söz ettirmeye hazırlanan, yeni dizisi O Kız Çarşamba 20.00'da Kanal D'de yayınlandı!

Yer aldığı her proje ile büyük beğeni toplayan yetenekli oyuncu Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız'da  Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

21 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI:

21 Eylül Çarşamba gününe ait reyting sonuçları henüz belli olmadı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz sayfamızda olacaktır.

GEÇEN HAFTAKİ REYTİNG SONUÇLARI:

O Kız Dizisi Tuttu mu? O Kız Dizisi Reyting Sonuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu