Neler Oluyor Hayatta 17 Kasım Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!

Neler Oluyor Hayatta 17 Kasım Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!...Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Asgari ücret ne kadar olacak?

Neler Oluyor Hayatta 17 Kasım Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programında asgari ücret zammı gündeme geldi. 2023 yılında uygulanacak olan asgari ücret miktarının belirlenmesinde gözler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, işveren ve işçi sendikasının gerçekleştireceği toplantıya çevrildi. Peki, 2023 yılı asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? İşte, 2023 asgari ücret tutarı hakkında önemli gelişmeler! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücret görüşmelerinin takvimine ilişkin, “Asgari ücret benim veya herhangi birisinin açıklayacağı bir konu değil. Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nu aralık ayında toplayacağım, orada hepsini konuşacağız” şeklinde açıklama yapmıştı.

Doğum iznine ayrılan Nur Tuğba Namlı, yerini bir süreliğine Hilal Özdemir Babacan’a bırakıyor!

Kanal D’nin, sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı sevilen programı “Neler Oluyor Hayatta” Nur Tuğba Namlı’nın doğum iznine ayrılması sebebi ile 7 Kasım’dan itibaren Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan’ın sunumuyla ekrana gelecek.

Neler Oluyor Hayatta 17 Kasım Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu