Neler Oluyor Hayatta 12 Ocak Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!

Neler Oluyor Hayatta 12 Ocak Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!...Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Hakan Ural, oğlu Engincan Ural hakkında çıkan boşanma iddialarına cevap verdi!

Neler Oluyor Hayatta 12 Ocak Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Programda konuşan Hakan Ural; “Üzüldüm şimdi senin de evladın var. O benim evladım, evladım yani. Onun yaşı otuz ama benim için hala bir çocuk o.” ifadelerini kullandı. Engincan Ural’ın kendisiyle alakalı haberlere bir şey demediğini belirten ve kendisine anlattıklarından bahseden Ural, “Engincan çıkan iddialar ile ilgili bana ‘Daha 45 günlük evliyiz ve benim eşime bir kadına yönelik bu kadar fütursuz ve ucuz bir iddiayı nasıl söylerler’ dedi.

Hakan Ural zincir market açıklamalarındaki üslubu sert bir dille eleştirdi!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ve Hilal Özdemir’in yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında zincir marketlerdeki etiket oyunlarıyla ilgili Devlet Bahçeli’nin “Sürekli zam yapan zincir marketlerin herhangi bir örgütle irtibatlarının araştırılması gerektiğini düşünüyorum.” sözlerine tepki gösteren Bim İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç’ın açıklamaları konuşuldu.

Neler Oluyor Hayatta 12 Ocak Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu