Mükremin Gezgin Tutuklandı mı? Olayın Aslı Nedir?

Mükremin Gezgin Tutuklandı mı? Olayın Aslı Nedir? Sosyal medya fenomeni olan trans brey Mükremin gezgin doğum yaptı mı? çocuk kimin? Mükremin gezgin Tutuklandı mı?

Gezgin hakkında soruşturma başlatıldı.

Uzun zamandır sosyal medyada kendisini hamile olarak gösteren ve dün bir hastaneden video paylaşarak doğum yaptığını iddia eden trans birey Mükremin Gezgin hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, soruşturma başlattı.

Mükremin Gezgin Gerçekten Doğum Yaptı mı?

Hastaneden yayınladığı video ile Bebek doğurduğunu iddia eden trans brey mükremin gezginin, yalan söylediği ve bu yalana doğum yaptığı özel hastaneyi de alet ettiği ifade dildi.

Bebek Mükremin Gezginin mi?

Biyolojik olarak çocuk doğurmasının mümkün olmadığı belirtilen Mükremin'in sırf sosyal medya da dikakt çekmek için böyle bir oyun kurguladığı belirtiliyor.

Aylardır sosyal medyada hamile olduğunu söyleyen Mükremin Gezgin isimi trans birey, dün bir hastanede kucağında bebekle video yayınlayıp doğum yaptığını iddia etti. Sosyal medyanın gündemine yerleşen paylaşımların ardından hem çekim yapılmasına izin veren hastaneye hem de fenomene tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

FENOMEN VE HASTANE YÖNETİMİNE TEPKİ YAĞIYOR.

Twitter'da gündem olan videoların ardından fenomene ve videoların çekilmesine izin veren hastane yönetimine tepki yağmaya başladı. Hastanenin kapatılması gerektiğini savunan binlerce sosyal medya kullanıcısı, videolarda yer alan bebeğin de devlet korumasına alınması gerektiğini söyledi.

TikTok'ta paylaştığı videolar kısa sürede milyonlarca izlenen Mükremin Gezgin'in sosyal medyaya damga vuran görüntülerinin ardından ilk hamle geldi. TikTok'a koyduğu son videoda bir bebek dünyaya getirdiğini açıklayan ve küçük bir bebeği elinde tutan Mükremin Gezgin hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu