Mükemmel Eşleşme 10.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta

Mükemmel Eşleşme 10.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta...TRT 1'in sevilen dizisi Mükemmel Eşleşme 9.bölümü ile 14 Eylül Çarşamba günü ekranlara geldi. Romantik komedi dalında eğlenceli bir dizi olan Mükemmel Eşleşme'nin 10.bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor.

10.Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmadı! Fragman Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Pınar ve Kerem dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da birbirlerinden kilometrelerce uzaktaki büyük plazalarda 1+0 dairelerde kariyerlerinin peşinde tek başlarına bir hayat sürmektedir. 

Ne Pınar ne de Kerem evlenip çocuk sahibi olmayı, bir aile kurmayı düşünmemektedir. Yalnız ve konforlu hayatlarından son derece memnundurlar, ancak aileleri bu durumdan hiç hoşnut değildir. Birbirinden habersiz olan bu iki aile çocuklarının evlilik yaşının gelmiş de geçmekte olduğu konusunda hemfikirdir.

Firuze, Fadime'yi seçim yapmaya zorluyor!

Hem Pınar’ı hem Kerem’i hem de aileleri yakından tanıyan Sevinç Abla olaya el koyar. 2022 yılının Haziran ayında “görücü usulü” bir evlilik kulağa garip gelse de, detaylar analiz edildiğinde, “görücü usulünün” günümüzdeki eşleştirme algoritmalarından çok daha başarılı olduğu açıktır. Ancak Kerem de Pınar da görücü usulü evliliğe şiddetli karşı çıkar. Hatta bir birleriyle görüşmek, tanışmak bile istemezler. Onları ikna etmek çok zor olsa da aileler pes edecek gibi değildir.

Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı "Mükemmel Eşleşme " her cumartesi saat 20.00’de TRT 1'de...

Mükemmel Eşleşme 10.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu