Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Tek Parça İzle!...Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 19 Eylül Pazartesi saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak.

Müge Anlı'nın canlı yayınında ortalık karıştı! Sinirlenen yaşlı kadın öfke kustu: Kalkarsam ümüğünü sıkarım

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Uzun süredir DJ Gezgin olarak tanınan Mehmet Karahan'ın cinayetini araştıran Müge Anlı'nın canlı yayınında gergin anlar yaşandı. Kardeşinin ölümünde şüpheli olarak görülen Fatma Karadağ, hakkındaki her iddiayı yalanlayınca yakını Sevgi Hanım sinirlerine hakim olamadı. Öfkeden deliye dönen Sevgi Hanım, Karadağ'a "O yalan, bu yalan. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım" dedi.

Müge Anlı çarpıcı ifadelere yer verdi! "Kadınlar susmak zorunda bırakılıyor"

Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu