Maviye Sürgün Dizisi Tuttu mu? Maviye Sürgün Reyting Sonuçları

Maviye Sürgün Dizisi Tuttu mu? Maviye Sürgün Reyting Sonuçları... Show TV'nin yeni dizisi Maviye Sürgün ilk bölümü ile 12 Haziran Pazartesi akşamında ekranlara geldi. Tanıtımları ile de adından söz ettiren dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyordu. Peki Maviye Sürgün dizisi tuttu mu? Reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldı?

Show TV'nin Marmaris'in büyülü atmosferinde gerçekleşen çekimleriyle büyük ilgi uyandıran yeni dizisi 'Maviye Sürgün' 12 Haziran Pazartesi akşamı başlıyor. Dizinin yayın tarihi merakı artıran yeni bir tanıtım ile duyuruldu. Defne'nin (Damla Sönmez) hayatını kurtaran Ali'nin (Caner Cindoruk) hayatındaki tüm dengeler değişirken, Defne'nin peşinde olan Ozan'ın (Serkan Altunorak) yapacakları merak konusu oluyor. Defne'nin olanlara dair bir şey hatırlamaması herkesi şüphelendirirken, tanıtımda ekrana gelen nefes kesici gelişmeler sürükleyici bir hikayenin ipuçlarını veriyor.

REYTİNGLERDE KAÇINCI SIRADA YER ALDI? DİZİ TUTTU MU?

12 Haziran tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de 1.sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “Alparsalan Büyük Selçuklu”, 2. sırada Star TV’de yayınlanan “Ömer”, 3.sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da” yer aldı. AB'de ise 1.sırada “Ömer”, 2.sırada “Alparsalan Büyük Selçuklu”, 3.sırada “Ömer” dizisinin özeti yer aldı.

MAVİYE SÜRGÜN İLK TOTAL'DE 10'A GİREMEDİ!

Show TV'nin yeni dizisi Maviye Sürgün ilk bölümü ile dün ekranlara geldi. Dizi totalde ilk 10'a giremezken AB sıralamasında ise 5.sırada yer aldı.

SOSYAL MEDYADA NELER SÖYLENDİ?

Maviye Sürgün'ün başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor.

Maviye Sürgün dizisinin hikayesi kısaca şöyle; uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda'nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih'in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne'dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu