Masumlar Apartmanı Son Bölüm Final Tek Parça 24 Mayıs İzle!

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Final Tek Parça 24 Mayıs İzle!…Trt 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Trt 1 ekranlarında olacak. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı’nda bu akşam neler yaşanacağı merak ediliyor. Masumlar Apartmanı 24 Mayıs Salı 71.Bölümü ile saat 20.00 de Trt 1‘de…

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Final Tek Parça 24 Mayıs İzlemek İçin Tıklayınız…

Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben’in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir; kaçar gider. Perişan haldeki Safiye’yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son çare olarak doktordan yardım ister.

Yapar Mısın Bu Hatayı?

Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Fakat en beklemediği kişi, desteğiyle onu ayağa kaldırır. Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken diğer yandan da gösterdiği çaba ve sergilediği değişim ile Ceylan’ı şaşırtmaya devam eder. Safiye, doktorla konuşmasının ardından radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Safiye’nin değişiminden umutlanan Naci ise sınırları biraz daha zorlamaya karar verir.

Seninle Biz, İyi Ki Sevmelerin Ustasıyız… 

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Final Tek Parça 24 Mayıs İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu