Masterchef All Star Türkiye Çağatay Kararını Açıkladı

Masterchef All Star'da haftalık oyunlarının bitmesinin ardından eleme oyununa geçildi. Günlerdir yarışamayan Çağatay'ın eleme oyununda yer aldığı görüldü. Hastalığını açıklayan Çağatay, yarışma için kararını verdi.

Masterchefte eleme gecesi Çağatayın durumu belli oldu

Masterchef'te dokunulmazlık oyunlarının oynanmasının ardından eleme adayları belli olmuştu. Gamze, Tahsin, Eda, Kıvanç, Batuhan, Tolga ve Sefa eleme adayı olmuştu. Stüdyoya gelen eleme adaylarının yanında aynı zamanda geçtiğimiz hafta yarışamayan Çağatay da yer aldı.

ÇAĞATAY YARIŞMADAN ÇEKİLDİ

Azerbaycan'da yarıştıktan sonra rahatsızlığının arttığını dile getiren Çağatay, "İyi olmaya çalışıyorum, tedavim devam ediyor şu an. Ayakta durmakta zorlanıyorum. Sırtımdaki omur iliklerim birinde kas zedelenmesi oluşmuş. Çok fazla konuşurken nefesim yetmiyor. Sağ böbreğim de taş üretmiş sanıyorum. Aynı zamanda onun ağrısını çekiyorum. Çok özür diliyorum sizden de. Bu sebepten dolayı çok teşekkür ediyorum ama hareket edemiyorum. Daha fazla kendimi riske atabilecek hamleden kaçınmak istiyorum açıkçası" dedi.

Masterchefte eleme gecesi Çağatayın durumu belli oldu

Çağatay, çekilme kararını açıklamasının ardından arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.

ŞEFLER AÇIKLAMA YAPTI

Şefler, Çağatay'ın kararının ardından yarışmacılardan bir süre izin istedi. Somer Şef, "Bizim de başımıza ilk kez gelen bir konu. Bir toplantı yaptık, herkes görüşlerini sundu." dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu