Maria ile Mustafa 9.Bölüm İzle 1 Kasım Pazar ATV İzle

ATV'nin pazar akşamları vazgeçilmez dizisi Maria ile Mustafa 9.Bölümü ile 1 Kasım Pazar saat 20:00'den itibaren ekranlara geliyor. Sevilerek izlenen dizide neler yaşanacak merak ediliyor. Mustafa kendisinden bir şeyler saklayan Maria ile konuşmaya çalışıyor. Peki Maria gerçeği söyleyebilecek mi? Heyecanlı yeni 9.bölümünde Maria ile Mustafa ATV'de izleyicisi ile buluşuyor. Maria ile Mustafa 9.Bölüm İzle 1 Kasım Pazar ATV İzle

Maria, Mustafa'yı hastaneye yetiştirmeyi başarır. Herkes Mustafa'nın hayatta olduğu sevincini yaşarken Gonca fena halde köşeye sıkışır. Gonca bu defa da işin içinden sıyrılmayı başarabilecek midir? Polise gidip suçunu itiraf eden Müjdat, Gonca'yı da ele verecek midir?

Galip'in yıllardır sakladığı kişinin kimliği nihayet ortaya çıkar. Maria ile Mustafa'yı alt üst edecek bu gizemli kişinin sırrı nedir? Derneğin ödül gecesinde yaşananlar Nihat ve Nadire ilişkisini yeni bir noktaya mı taşıyacaktır? Rüzgar'ın her şeyi göze alıp konağa gelmesi Nisan'ı zor durumda bırakırken, Zeyno'nun beklenmedik hamlesi hangi büyük olaylara sebep olacaktır?

Bir oğlu olacağını öğrenen Mustafa, Maria ile aşkına doludizgin devam ederken, konağa adeta bomba gibi düşen sır, ikilinin hangi yeni olaylarla sınanmasına sebep olacaktır?

MARİA İLE MUSTAFA 9.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı

Başa dön tuşu