Mahkum 7.Bölüm 27 Ocak Perşembe Fox Tv İzle!

Mahkum 7.Bölüm 27 Ocak Perşembe Fox Tv İzle!...Fox Tv'de yayınlanan Mahkum izleyicilerle buluşuyor. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Mahkum” izleyicileri ekrana kilitleyecek. “Mahkum”da; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur…Mahkum yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'de Fox Tv'de...

Mahkum 7.Bölüm 27 Ocak Perşembe Fox Tv İzlemek İçin Tıklayınız...

Fırat Bulut, İstanbul Adliye'sinde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son dört ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde, karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır.Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? 

Fırat her şeyi hatırladı (Oyun şimdi başlıyor)

Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önce gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır.. Barış Yesari'nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak, hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Mahkum 7.Bölüm 27 Ocak Perşembe Fox Tv İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu