Mahkum 23.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Savcı Fırat’ın Hesapları Tutmuyor!

Mahkum 23.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Savcı Fırat’ın Hesapları Tutmuyor!…. Fox TV’nin sevilerek izlenen dizisi Mahkum’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son olarak 22.bölümü ile ekranlara gelen Mahkum’un 23.bölüm fragmanı gösterildi. Fragmanda Savcı Barış’ı tutukluyor ancak olacak olanlar hiçte hoş şeyler değil. Zira Barış’ın planları ortalığı karıştırıyor. Savcı Fırat’ın adalet hesabı tutacak mı? Barış’ın planı ne? Hepsi ve daha fazlası 23.bölümde cevabını bulacak.

Fırat’ın vakıf ve kara para aklama suçlamalarıyla Büge’yi gözaltına alması, Barış’ın delirmesine neden olur. Fırat düşmanını en zayıf karnından vurmuş, avantajı ele geçirmiştir. Beklemediği bu hamle sonucu Barış eli kolu bağlı oturmayacak, Büge’yi kurtarmanın yollarını arayacaktır. Bir yandan Büge üzerinden Barış’ı almaya çalışan Fırat, diğer yandan can dostu Hacı’yı kurtarmanın peşine düşer.

Kısa süre içerisinde dosyasını yeniden açamazsa, Hacı suçsuz yere 24 yıl hapis yatacaktır. Fırat, Hacı için son kozlarını oynamaya karar verir. Yaptığı hamle ile oyunu lehine çeviren Fırat, Büge’ye teklifini sunar. Eğer Barış’ı ona verirse, uzun yıllar ceza almasının önüne geçip, çocuğuyla özgürce yaşamaya devam etmesini sağlayacaktır. Büge Barış’ı Fırat’a verecek ancak Barış bunun intikamını nasıl alacak?

Mahkum 23.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Savcı Fırat’ın Hesapları Tutmuyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu