Kanal 7 Yemin 495.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Son Bölüm İzle!

Kanal 7 Yemin 495.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Son Bölüm İzle!....Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 14 Eylül Çarşamba akşamı saat 19:00'dan itibaren ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu bölümde de izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi. Yemin 494.Bölümde neler olacak? Yemin yeni bölümleriyle saat 19.00 da Kanal 7'de...

Kanal 7 Yemin 495.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Narin Korkudan Bayıldı 

Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir.

Bu Aileye Mutluluk Çok Görüldü 

Kanal 7 Yemin 495.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Son Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu