Gönül Dağı 1 Ekim Cumartesi 70.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Gönül Dağı 1 Ekim Cumartesi 70.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle!....Trt 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşuyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Gönül Dağı dizisi bu hafta da izleyicileri hem ağlatıp hem güldürecek. İzleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı 70.Bölümde neler olacak? Gönül Dağı 70.Bölümü ile saat 20.00 de Trt 1'de...

GÖNÜL DAĞI YAYINLANMADI!!!

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı bugün 70.bölümü ile ekranlara gelecekti. Ancak Gönül Dağı'nın yeni bölümü yayınlanmadı! TRT 1'de onun yerine Teşkilat Özel bölümü var. Dizinin neden yayınlanmadığı konusunda henüz bir açıklama yok.

Yayın akışında Gönül Dağı Var!

TRT 1'in 1 Ekim Cumartesi gününe ait yayın akışında Gönül Dağı dizisi yer alırken fragmanlarda da 1 Ekim olarak duyurulmuştu.

YAYINDA BİR AKSAKLIK OLDU!

TRT 1'in yayın akışında yaşanan bir aksaklıktan dolayı Teşkilat dizisinin özel bölümü yayınlanmaya başladı. Ancak bu hata kısa sürede düzeltilerek tekrar Gönül Dağı yayına geldi.

Gönül Dağı 1 Ekim Cumartesi 70.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Bozkırda bir Anadolu masalı... Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı... Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı… Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı…

“Ne zaman uslanacaksın ey insanoğlu? Ne zaman doyacak gözün?”

Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen Gönül Dağı, üçüncü sezonda da gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam edecek.

“Gönül kalesinin mermer taşını… Hicran kalemiyle kırıp delen var.”

Gönül Dağı 1 Ekim Cumartesi 70.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu