Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Tek Parça İzle!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Tek Parça İzle!....Show Tv'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İzleyicilerin severek ve ilgiyle izlediği Gelsin Hayat Bildiği Gibi her hafta Perşembe günü akşam saat 20.00'de Show Tv'de...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Bir Kurşun Annemi Aldı Benden

Hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek olan Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonraki yaşadıklarını konu alan ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyen dizinin birinci bölümünde: Yeraltı dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan Yedi Emin, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine yardımcı olur.

Kötü Görümce Songül

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu