Gelin Evi Çiçek Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe

Gelin Evi Çiçek Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe… .Show TV’nin reyting rekorları kıran efsane programı gelin evi büyük sürprizlerle izleyicileriyle buluşuyor. Gelin Evi’nde bu sezon izleyiciyi gelenek, görenek, örf, adet, genç hanımların evlilik sürecini nasıl atlattığı, ailelerin onlara nasıl destek olduğu, olumlu-olumsuz durumlar, doğrusunun nasıl olduğu, biraz eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir yayın sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Çiçek Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi’nde 27 Ocak Perşembe gününde yarışan Çiçek rakiplerinden 4+4+3+10 (Toplamda 21) puan aldı.

Gelin Evi Çiçek Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe

Duygu Çiçek’e 10 puan verdi. Söylemleri ile Çiçek’i ağlatan Duygu, madem kazanmak istiyorsun al sana 10 puan tarzında konuşarak Çiçek’i aşağılamış gibi oldu.

Aslı Hünel’den 8 puan alan Çiçek 29 puana ulaştı.

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Dilan Hanım, gelinlere elleriyle çiğ köfte hazırlıyor!

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı yorumlar ve eleştirilerle heyecanın hiç eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15’te Show Tv’de…

Kına görüntülerini izleyen gelinimiz gözyaşlarına engel olamadı!

Gelin Evi Çiçek Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu