Fox Tv Yasak Elma 147.Bölüm 19 Eylül Tek Parça İzle!

Fox Tv Yasak Elma 147.Bölüm 19 Eylül Tek Parça İzle!...Her hafta pazartesi Fox Tv ekranlarında yer alan Yasak Elma 19 Eylül Pazartesi yeni bölümüyle saat 20.00'dan itibaren yayında... Yasak Elma 147.Bölümde neler yaşanacak? Yasak Elma 20.00'dan itibaren Fox Tv ekranlarında olacak iyi seyirler.

Fox Tv Yasak Elma 147.Bölüm 19 Eylül Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır. Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Yasak Elma Yeni Sezonuyla 19 Eylül Pazartesi FOX'ta!

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Fox Tv Yasak Elma 147.Bölüm 19 Eylül Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu