En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 24 Mart Cuma Ödülü Kim Kazandı?

En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 24 Mart Cuma Ödülü Kim Kazandı?...Fox TV'nin en eğlenceli programı olan En Hamarat Benim'in hafta finalinde büyük ödülü kimin kazandığı merak ediliyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen En Hamarat Benim'de haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı büyük ödülü elde edecek. 5 kişinin yarıştığı yarışmada bugün haftanın kazananı kim olacak?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

BU HAFTA KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim'de bu haftanın en yüksek puanını alarak 20 bin TL'yi kazanan isim MERCAN oldu.

39 Yılını Verdi Bu Kadın Revaniye!

Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

BU HAFTA KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim'de bu haftanın en yüksek puanını alarak 20 bin TL'yi kazanan isim birazdan belli olacak...

En Hamarat Benim Bu Hafta Birinci Kim Oldu? 24 Mart Cuma Ödülü Kim Kazandı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu