Emanet 512.Bölüm Yeni Bölüm 30 Ocak Fragman Tanıtımı Kanal 7!

Emanet 512.Bölüm Yeni Bölüm 30 Ocak Fragman Tanıtımı Kanal 7!...Kanal 7' nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 512.Bölümü ile Emanet 30 Ocak Pazartesi saat 21.15'te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 512.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 512.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Konaktakilerden Aşiret Kızına Tam Destek 

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Öte yandan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır.

Emanet 512.Bölüm Yeni Bölüm 30 Ocak Fragman Tanıtımı Kanal 7!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu