Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle!

Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle!...Kanal 7' nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 465.Bölümü ile Emanet 24 Kasım Perşembe saat 21.15'te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 465.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız...

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Öte yandan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır. Topal bu durumu fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Yaman Alemin Altını Üstüne Getirdi

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ayşe Ferit'i Gördükçe Küplere Bindi 

Emanet 465.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 24 Kasım Perşembe İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu