Emanet 421.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Eylül Cuma İzle!

Emanet 421.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Eylül Cuma İzle!....Kanal 7' nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 421.Bölümü ile Emanet 23 Eylül Cuma saat 19.00' da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 421.Bölüm ile sizlerle...

Emanet 421.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Eylül Cuma İzlemek İçin Tıklayınız...

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Öte yandan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır. Topal bu durumu fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Yaman, Nana'yı Ölümden Kurtardı!

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ali, Duygu'yu Doktorla Yakaladı!

Emanet 421.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Eylül Cuma İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu