Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı! 485.Bölüm İzle!

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı! 485.Bölüm İzle!....Show TV Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 484. Bölüm...Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.00'de canlı yayınla Show TV'de.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı! 485.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Geçtiğimiz sezon sahte gelin Melisay'la Türkiye'nin en büyük sahte gelin çetesinin çökertildiği, Merve Üstün gibi Türkiye'yi derinden etkileyen pek çok cinayetin çözüldüğü Didem Arslan Yılmaz'la VAZGEÇME, bu sezon da bomba gibi geliyor. En büyük yüzleşmeler yine VAZGEÇME stüdyosunda gerçekleşecek, en derin sırlar ortaya çıkacak.

Turcen'den cinayet öncesi kilit değişti iddiası!

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.

Mustafa Kut'un cesedini ilk gören Hayrettin stüdyoda


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı! 485.Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu