Demet ve Alişan'la Sabah Sabah Yeni Bölüm İzle! 27 Kasım Cuma

Müziğe doyarak eğlenmek, sağlığımız hakkında bilgilenmek ve gündem hakkında bilgilenmek isteyenler için Demet ve Alişan'la Sabah Sabah hafta içi her gün Star TV ekranlarında sizlerle beraber olmaya devam ediyor. Demet Akalın ve Alişan'ın sunumu ile Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programı hafta içi her gün saatler 09:45 olduğunda Star TV ekranlarında canlı yayınla sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Sabahları enerjik ve kıpır kıpır uyanmak, müziğe doymak, hem gülmek, hem eğlenmek, hem de bilgilenmek için Demet ve Alişan’la güne başlamaya hazır mısınız?

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Demet Akalın ve Alişan’la çok özel bir program. Hem gülmek, hem eğlenmek, hem de bilgilenmek için herkes ekran başına. Müzik, ünlü konuklar, magazin gündemini belirleyen başlıklar sadece bu programda!

Mutfağımızda pratik lezzetler, ekonomik menüler, hayatı kolaylaştıracak püf noktalar bu programda... Sevilen ünlüler, bilinmeyenleri ve özel itiraflarıyla Demet ve Alişan’ın konuğu oluyor.

Demet ve Alişan, uzman konuklarıyla magazin gündemini de belirliyor. Renkli hayatlar, hiçbir yerde duymadığınız dedikodular masaya yatırılıyor!

Demet ve Alişan, hafta içi her gün canlı yayınla Star’da...

Demet ve Alişan'la Sabah Sabah Yeni Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu