Canım Annem 192.Bölüm 23 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle!

Canım Annem 192.Bölüm 23 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...

Murat Nazlı’nın karşısına geçip O’nun bir yalancı ve sahtekâr olduğunu söylemiştir. Nazlı bunu duyunca şok olur. Nazlı Murat’tan bir açıklama beklemektedir. Zeynep hiçbir şey belli etmemeye uğraşırlarken aralarında konuşulamayan şeylerin gerginliği kendisini gösterir. Melek ise Murat Zeynep’i kendisine emanet ettiğinden beri O’nun yanı başındadır. Fırsatı değerlendirip Murat’a kendini göstermeye çalışmaktadır. Ancak Asude Murat’ı Melek’le bir araya getirmemeye kararlıdır. Oğluna bir süre kendine gelmesini, hayatına kimseyi almamasını öğütler. Asude’nin bu sözlerini duyan Melek için bu durum, Asude’yle arasındaki soğuk savaşı netleştiren şey olur.

Nazlı fırsatını bulduğunda Murat’ın karşısına çıkıp sözleri için hesap sorar. Murat sözlerinin arkasındadır. Melek’in Nazlı’yı karalamak için oluşturduğu tüm sahte argümanı Nazlı’nın önüne atar. Nazlı kendi ağzından yazılmış günlüğü, kendisi ve Zeynep için alınmış uçak biletlerini ve Murat’ın imzası taklit edilerek elde edilmiş vasi belgesini görünce şok olur. Kendisine çok büyük bir oyun oynanmıştır. Ancak her şeyden önemlisi Murat’ın bunlara inanmış olmasıdır. Nazlı’nın gururu çok incinmiştir. Murat’a tek bir açıklama bile yapmaz. Murat ise Nazlı’nın varlığına daha fazla tahammül edemeyerek O’nun kolundan tutup konaktan dışarı atar. Figen Levent’in planlarını bildiği kadarıyla Furkan’a anlatır.

Furkan Ela’ya gidip Figen’den öğrendiklerini uygun bir dille onunla paylaşır. O zaman Ela da gerçeği daha fazla saklamaz ve Levent’le eskiden tanıştığını Furkan’a anlatır. Furkan Levent’in ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu öğrenirken Ela da O’nun bu ortaklığı kendisine ulaşmak için kurduğunda emin olmuş olur. Furkan Levent’in karşısına çıkacakken O’nun diğer tehlikeli palanından haberdar olur. Levent, Furkan’ın ismini lekeleyip O’nu hapse attıracak bir komplonun peşindedir.

Canım Annem 192.Bölüm 23 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Nazlı, Cemre’yle kardeş olduklarını öğrenip alla bullak olmuştur ve Murat’ın ithamlarını duymamıştır. Murat Nazlı’dan hesap soracakken Nazlı O’nun kollarına düşüp bayılır. Nazlı kendine geldiğinde Hatice’nin, Cemre’yle kardeş olduklarını bildiğini öğrenir. Çok güvendiği Hatice’ye karşı güveni sarsılır. Diğer taraftan Zeynep’in yeğeni olduğunu idrak eder Nazlı. Zaten canı gibi sevdiği Zeynep’i artık asla bırakmamaya söz verir. Murat Nazlı’nın karşısına çıkıp hesap sormadan önce sakinleşmeyi bekler.

 "NAZLI, BANA BUNU YAPMA!"

Nazlı ise Murat’ın da üzgün olduğunu ve o nedenle kendisine yaklaşmadığını zannetmektedir. Onlar birbirlerine yaklaşamazlarken Melek ve Asude arasında adı konmamış soğuk bir savaş ilerlemektedir adım adım. Nazlı Hatice’den her şeyi kendisine anlatmasını ister. Hatice Nazlı’ya nasıl evlatlık verildiklerini anlatır. Cemre’nin mezarına gider ve kardeşine içini döker. Döndüğünde Murat’ı kendisini beklerken bulur. Murat’a sığınmaya hazırken Murat O’na bir sahtekâr olduğunu söyler. Nazlı şok olur.

Canım Annem 192.Bölüm 23 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu