Burak Fatma Nur Düellosunu Kim Kazandı? Akçaabat Köfte Oyununu Kim Kazandı?

Burak Fatma Nur Düellosunu Kim Kazandı? Akçaabat Köfte Oyununu Kim Kazandı?... TV8'in sevilerek izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin 20 Eylül Salı akşamında yayınlanan bölümünde kırmızı takım ve mavi takım oyuncuları arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. İkili düellolar ile oynanan oyunlarda köfte yaparak yarışıldı. Şeflerin yapılmasını istediği köftelerden birisi de akçaabat köfte olurken, Burak ve Fatma Nur akçaabat köfte yapmak için yarıştı. Peki akçaabat köfte oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Akçaabat köfte yarışında Burak ve Fatma Nur karşı karşıya geldi. Şeflerin oylaması ile en iyi akçaabat köfteyi yapan yarışmacı BURAK oldu. Zira Fatma Nur tadımdan önce tabağına dokunduğu için değerlendirilmeye alınmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu