Bir Zamanlar Çukurova 82.Bölüm Yeni Bölüm Atv İzle!

Bir Zamanlar Çukurova 82.Bölüm Yeni Bölüm Atv İzle!...Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 4 Şubat Perşembe akşamı izleyicileriyle buluşuyor. Her hafta Farklı bir heyecana sürükleyen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Bir Zamanlar Çukurova 82.Bölümde neler olacak. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 82.Bölümü ile 4 Şubat Perşembe saat 20.00 de Atv'de...

Bir Zamanlar Çukurova 82.Bölüm Yeni Bölüm Atv İzlemek İçin Tıklayınız...

Demir'den, Ümit'e hoş bir sürpriz

81.Bölüm Özeti:

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da Züleyha’nın hanım ağalığı ile barış dolu yeni bir dönem başlamıştır. Hünkar’ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için tüm hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik!

Düğün, uzun bir aradan sonra şehre yeniden neşe getirir. Fekeli ve Züleyha’nın şahitliğinde neşe içinde bir düğün yaşanacaktır. Ancak düğün boyunca Fikret yine gözünü Demir’den ayırmaz. Hatta düğün telaşının arasında, artık planının bir sonraki aşamasına geçecek fırsatı da bulur!

Şermin, Behice'nin havasını söndürdü!

KADIN DAYANIŞMASI ÇUKUROVA’YI ZENGİNLEŞTİRİYOR!

Demir’in annesinin tüm hisselerini de devretmesinin ardından Züleyha hem toprakların hem şirketin yönetiminde yoğun bir iş hayatına başlar. Ama elbette, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde iş yapmaya alışılmış topraklarda bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Züleyha’nın kadın olmasını fırsat bilerek zorbalık yapan bir grup, karşılarında Züleyha’nın yanı sıra arkasında dimdik duran Sevda’yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm kadınlar da Züleyha’nın arkasında adeta ona bir kadın ordusu oluşturacaktır. Bu kadın dayanışması, aralarındaki başka savaşların kırgınlıklarını da yok etmeye başlar!

Bir Zamanlar Çukurova 82.Bölüm Yeni Bölüm Atv İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu