Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Bugün Var mı? 22 Mayıs Pazartesi

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Bugün Var mı? 22 Mayıs Pazartesi... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birçok kişi tarafından takip edilen dizide heyecanlı bekleyiş sürüyor. Peki geçtiğimiz hafta 34.bölümü yayınlanan dizinin bu hafta yeni bölümü yayınlanacak mı? İşte ayrıntılar:

Elf ve Fırat'ın arasında yaşanan hikayeye Güneş de dahil olmaya devam ediyor. Elif'in vazgeçilmezi Güneş iken hayatına giren ancak Elif'i aldatan Fırat bundan sonra nerede duracak? Bu aşkın gidişatı nasıl olacak?

YENİ BÖLÜM YAYINLANACAK!

ATV ekranlarında izleyici karşısına geçen Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümü olan 35.Bölümü ile 22 Mayıs Pazartesi saat 20:00'den itibaren yayınlanacak.

22 MAYIS PAZARTESİ ATV YAYIN AKIŞI

Oyuncular: Seray Kaya (Elif), Berk Oktay (Fırat), Esra Dermancıoğlu (Ümran), Tuğçe Açıkgöz (Dila), Şeyma Korkmaz Mete (Sude), Azra Aksu (Güneş), Güneş Hayat (Mehveş) , Yılmaz Bayraktar (Yılmaz), Beran Kotan (Alper), Gizem Ünsal (Fulya) ve Yiğit Yapıcı (Hakan)

34.BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

Elif, Fırat’ın kendisini Sude’yle aldattığını öğrenir ve yıkılır. Fırat çok pişmandır ama Elif’in dünyası altüst olmuş, artık kime güveneceğini bilmiyordur. Elif, Güneş’i de alıp evden ayrılmak ister ama Ayten, bu şekilde davranarak Güneş’i arada bıraktığını söyler. Fırat, Sude’den şehri terk etmesini ister. Elif onu istemese de o Elif’ten vazgeçmeyecektir.

Bu sırada Sinan, Dila’dan sözde kocasının onu dövdüğünü öğrenir ve konağı basar. Fırat ve Sinan karşı karşıya gelirken Sinan, Fırat’a, Elif’ten uzak durmasını söyler ve işler sarpa sarar. Fırat, Sinan ve Elif arasında neler olduğunu anlamaya çalışırken Sude’nin hamile olduğunu öğrenir. Fırat ya bu bebeğe sahip çıkacak ya da Sude bebeği aldıracaktır. Fırat bir yol ayrımındadır. Elif ise konağa döndüğünde beraberinde Fırat için bir sürpriz getirir.

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Bugün Var mı? 22 Mayıs Pazartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu