Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Tuttu mu? Reyting Sonuçları Nasıl? Reytinglerde Kaçıncı Sırada Yer Aldı?

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Tuttu mu? Reyting Sonuçları Nasıl? Reytinglerde Kaçıncı Sırada Yer Aldı?.... ATV'nin yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümü ile 20 Eylül Salı akşamında izleyici ile buluştu. Heyecanla ve merakla beklenen dizilerden olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin izlenme oranları merak ediliyor. Dizi reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı? Dizi tuttu mu?

15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldü bilinen bir adamın, 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasının sonuçları olacaktır. Cezayir’in kanlı canlı karşısında olduğunu gören ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi”nin geri dönüşü, yeni sahipleri de rahatsız edecektir. Cezayir, şimdi hem bir yandan on beş yıllık yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, yeniden kabulünü sağlamak, hem gelişiyle rahatsızlık verdiği mafya gruplarıyla mücadele etmek, hem de CIA’in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

20 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI:

20 Eylül Salı gününe ait reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar belli olur olmaz sayfamızda olacaktır.

SOSYAL MEDYADA NELER SÖYLENDİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu