Ben Bu Cihana Sığmazam 35.Bölüm Yeni Bölüm 13 Haziran Atv Tek Parça İzle!

Ben Bu Cihana Sığmazam 35.Bölüm Yeni Bölüm 13 Haziran Atv Tek Parça İzle!...Atv'de yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan dizi Ben Bu Cihana Sığmazam izleyicilerin merak konusu oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam her hafta Salı akşam saat 20.00'de Atv'de...

Beklenmedik bir düşman karşısında ölümle burun buruna kalan Leyla, kızının rehin tutulduğunu öğrenir. Bu düşman, Leyla’ya bazı şartlar karşılığında kızını geri vereceğini söyler. Ve şartların en başına Leyla’nın Cezayir’e hiçbir şey belli etmeden isteklerini yerine getirmesini koyar. Cezayir ve ekibi, son hızla Suna’yı ararken Tatavlalı’nın adamlarından birini satın alır. Tatavlalı’nın mekanından Cezayir’e gelen bilgiye göre evde kaçak bir kız tutulmaktadır.

Cezayir, Suna’yı bulma umuduyla Tatavlalı’nın mekanına baskın yapar ancak kızı yerine beklenmedik başka birini bulur. Bu kişi Cezayir’in düşmanına karşı kozu olur. Firuze, Leyla’yı ziyaret ettiğinde evde gergin bir durum olduğunu anlar. Firuze farkında olmadan, Leyla’nın Cezayir’e derdini anlatabileceği bir yardımda bulunur.

Leyla, Firuze’den aldığı bilgiyle Cezayir'e tehdit altında olduklarını anlatmayı başarır. Cezayir düşmanının kim olduğunu anlayınca yüzleşmek için elindeki kozu kullanır. Leyla’yı ölümle burun buruna bırakıp tehdit eden kimdir? Cezayir, Tatavlalı’nın evinde kimi bulur? Firuze, Leyla’ya nasıl bir yardım yapar? Cezayir’in düşmanı onunla karşı karşıya gelmeyi kabul edecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam 35.Bölüm Yeni Bölüm 13 Haziran Atv Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Firuze, Cezayir'i kazanmak için Leyla'yı harcayacak mı?

Ailenin Babası Cezayir

Ben Bu Cihana Sığmazam 35.Bölüm Yeni Bölüm 13 Haziran Atv Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu