Ateş Kuşları 20.Bölüm Yeni Bölüm 16 Haziran Fragman!

Ateş Kuşları 20.Bölüm Yeni Bölüm 16 Haziran Fragman!....Atv'de yayınlanan Ateş Kuşları yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin beğenisini ve ilgisini kazanan Ateş Kuşları güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla ekranlara geliyor. Ateş Kuşları heyecan verici bölümleriyle her hafta Cuma akşam saat 20.00'de Atv'de...

20.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDA YOUTUBE'DA İZLEYE TIKLAYINIZ

Barbaros'un gözü bu saatten sonra KARARDI!

Ateş Kuşları 20.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır.

‘’Biz birbirimize yeteriz. Biz küllerinden doğan ateş kuşlarıyız…’’ 2000 yılına girerken çocukları dilendiren bir adamın elindeki 5 sokak çocuğu: Ali, Mercan, Zıpkın, Sabit, Kara… Dünyanın tüm kalleşliğine meydan okurcasına kardeş olmayı başarırlar. Tutunacak kökleri olmadığı için birbirlerine tutunup kendilerine köksüzler derler.

GÜLAYŞE VE NİZAM EYÜBOĞLU ARASINDA NELER YAŞANACAK?

Nizam Eyüboğlu kızını korumak için onu köşke hapseder. Ama bu davranışı, ablasını göremeyen Gülayşe’nin isyanına sebep olur. Nizam Eyüboğlu 23 yıl sonra bulduğu kızıyla arasını düzeltebilecek mi?

BARBAROS, ACI GERÇEĞİ İTİRAF EDİYOR!

Barbaros ve Gülayşe, Nizam Eyüboğlu’nun radarına girerler. Ama Barbaros’un bu sevdadan vazgeçmeye niyeti yoktur, aksine aşkını tüm sırlardan arındırmanın peşindedir. Annesini Sare’ye götürüp davadan çekilir ve Gülayşe’ye beşiğinden onu ilk alanın annesi olduğunu itiraf eder. Gülayşe bu itirafı nasıl karşılayacak?Gülayşe’nin doğduğu odada neler yaşanacak?

ÇATAL VE MENDERES KARŞI KARŞIYA!

Şimdi Çatal ve Menderes mahkemede karşı karşıyadır. Çatal, Menderes’le ilgili tüm gerçekleri anlatacak mı? Naz’ın planları işe yarayacak mı?

ATEŞ KUŞLARI PERİŞAN!

Mercan’ın vurulması Ateş Kuşları’nı perişan eder. Barbaros tetiği çeken Pamir’in peşinden gider. Diğer yanda Çatal asıl hedefin oğlu olduğunun farkındadır, onu korumaya çalışır. Mercan’ın yürüyemeyeceğini öğrenen Ali ve Zıpkın dehşete düşerler. Ali, sevdiği kadının acısıyla deliye dönerken Zıpkın da Cano’sunun bu hale düşmesine dayanamaz, gemileri yakar. Ali de, Zıpkın da ve hatta Barbar da Menderes’in cezasını vermek için and içerler.

MENDERES’İN CEZASINI KİM KESECEK?

Mercan için edilen bu yeminlerden kısa bir süre sonra Menderes kafasına sıkılan tek kurşunla infaz edilir! Karısı Naz delirir! Peki Menderes’i öldüren kimdir?

MERCAN’IN FEDAKARLIKLARI…

Geçmişte ise Mercan, annesinin üzüntüsünü atlatamayan Sabit’i ve Köksüzler’i bir anne gibi mutlu etmenin peşinde ayakkabılarını satar.

Ateş Kuşları 20.Bölüm Yeni Bölüm 16 Haziran Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu