Arka Sokaklar 578.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle!

Arka Sokaklar 578.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle!....Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 12 Şubat Cuma akşamı izleyicilerle buluştu. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Arka Sokaklar dizisi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Arka Sokaklar 578.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Arka Sokaklar dizisi 19 Şubat Cuma saat 20.00 de Kanal D'de...

Arka Sokaklar 578.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Mesut’un arabasında uyuşturucu bulunur. Servet’in, ekip üzerindeki oyunlarını bilen Rıza Baba olayı araştırır. Sonunda beklenmedik bir isme ulaşılır. Bu kişi Terör Şube Komiseri Muzaffer’dir. Rıza Baba, ellerinde onu suçlayacak kanıt olmadığı için Muzaffer’i sıkıştırıp ağzından laf almaya çalışır. Muzaffer ise, Rıza Babanın karşısında soğuk terler dökmektedir.

Cemal ile Ezgi'in Yeni Komşuları Dert Oldu!

Nazike, falcıya gittiğinde ilginç bir durumla karşı karşıya kalır. Esra’nın götürdüğü falcıda Arda’ya rastlarlar. Arda, belinde önlük Nazike’nin karşısında ne yapacağını şaşırır. Ekibe bir ihbar gelir. İhbarda bir taksinin önü kesilip, içerideki müşteriye üç kişi saldırmıştır. Söylenen saat ve lokasyon, Tunç’un da taksiye bindiği anlara denk geldiğinden Mesut endişelenir.

Arka Sokaklar 578.Bölüm Yeni Bölüm Fragman İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu