Aldatmak Dizisi Tuttu mu? Aldatmak Dizisi Reyting Sonuçları

Aldatmak Dizisi Tuttu mu? Aldatmak Dizisi Reyting Sonuçları... ATV'nin yeni dizisi Aldatmak ilk bölümü ile 22 Eylül Perşembe akşamında izleyici ile buluştu. Merak edilen ve heyecanla beklenen dizilerden olan Aldatmak'ın 1.bölümünün izlenme oranları merak konusu oldu. Aldatmak dizisinin tutup tutmadığı araştırılıyor. Aldatmak dizisi reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özelcan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit

22 EYLÜL PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI:

SOSYAL MEDYADA NELER SÖYLENDİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu