Akıncı Son Bölüm Tek Parça 5 Şubat Cuma İzle!

Akıncı Son Bölüm Tek Parça 5 Şubat Cuma İzle!....Atv ekranlarında yayınlanacak olan Akıncı yeni bölümüyle bu akşam Atv ekranlarında seyircilerle buluşuyor. İlginç bir konusu olan Akıncı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Akıncı 6.Bölümde neler olacak? Akıncı 6.Bölümüyle 5 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 20.00 de Atv'de...

Akıncı Son Bölüm Tek Parça 5 Şubat Cuma İzle!

Akıncı 6.Bölüm Yeni Bölüm Atv İzlemek İçin Tıklayınız...

Akıncı, televizyonlarda yayınlanacak ilk yerli süper kahraman dizilerinden biri olmasıyla baya merak ve heyecan uyandırıyor. Akıncı dizisi, Akıncı Fatih adında bir süper kahramanın öyküsünü anlatıyor. Kendisini "Sultanım'ın Şehri" dediği İstanbul'a adayan Akıncı Fatih, İstanbul'u korumayı amaç edinmiş bir süper kahramanın hikayesi.

Galibiyeti getiren konuşma 

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir.

Nergis, annesiyle geçirdiği güzel anları hatırlıyor

Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasadışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul’a çağrılmıştır.

Akıncı Son Bölüm Tek Parça 5 Şubat Cuma İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu