11 – 17 Ekim Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

Haftalık Burç Yorumları 11-17 Ekim Hande Kazanova…Hande Kazanova ile Astroloji’de haftalık burç yorumları ele alınıyor. 11-17 Ekim burç yorumları neler? Merakla beklediğiniz haftalık burç yorumları sizlerle…

DERSLERİMİZE HAZIRIZ! – 11 – 17 Ekim Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova ile Astroloji

Bu hafta Satürn’ün düzelmesiyle başlıyor. Satürn’ün bulunduğu alanda, ve yönettiği evlerde yaşadığımız gecikmelerin, aksamaların geride kaldığını göreceğiz. Sorumlu olmamız gereken alanlarda daha organize ve sistemli hareket edebiliriz. Toplumsal konular, teknolojik gelişmeler, bilimsel adımlar, sosyal çevre ilişkilerimiz bir düzene giriyor! Derslerimizi öğrendik, şimdi değişiklikleri hayata geçirme zamanı!

11 - 17 Ekim Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

Bu hafta ilişkilerimizde daha sorumlu, kalıcı adımlar devrede olurken, hafta sonuna doğru şansı, iyimserliği ve mutluluğu üzerimizde hissedebiliriz. Hafta sonu güç çekişmelerine dikkat edelim. Doğru zamanda doğru sözler söyleyerek, sevgimizi göstererek ego savaşlarından uzaklaşabiliriz. Dünya’da siyasette ve para piyasalarında hafta sonu ve yeni gelen hafta başı zorlanmalar oluşabilir!

11 – 17 Ekim Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu