Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ocak Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ocak Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?...Tv8'de yayınlanan yemek yarışması Zuhal Topal ile Yemekteyiz hafta içi her gün sevenleriyle buluşuyor. Ekranların en sevilen ve en çok takip edilen yarışması Yemekteyiz ünlü sunucu Zuhal Topal ile hafta içi her gün saat 16.00'da Tv8'de…

Müslüm ve Feyza Hediyeleşmeye Devam Ediyor 

50 BİN TL'Yİ KİM KAZANDI?

Zuhal Topal'ın da değerlendirmesi ile hafta finalinde en yüksek puanı alarak 50 bin TL'lik ödülün sahibi ESRA oldu.

Ekranların en sevilen ve en çok takip edilen yarışması Yemekteyiz, Zuhal Topal ile TV8 ekranlarında yayınlanacak. TV8'in merakla beklenen yarışması Yemekteyiz, ünlü sunucu Zuhal Topal ile sevenleriyle buluşuyor. Her hafta yarışmacıların büyük bir çaba sarf ederek yemeklerini rakiplerine sunacak.

Feyza ve Esra Kavgaya Tutuştu!

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL'yi kazanıyor.

Zuhal Topal'ın da değerlendirmesi ile hafta finalinde en yüksek puanı alarak 50 bin TL'lik ödülün sahibi birazdan belli olacak...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ocak Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?

Bir Yorum

  1. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu