Zahide Yetiş'le Gelin Görün kim kazandı? 6 Kasım Cuma

Kanal D'nin hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de bugün hafta finali heyecanı yaşandı. Cuma günleri 10 bin TL'lik ödülün kazananın belli olduğu hafta finalinde 6 Kasım Cuma gününün kazananı merak ediliyor. Zahide Yetiş'le Gelin Görün kim kazandı? 6 Kasım Cuma

Kanal D’nin sevilerek izlenen yarışma programı Zahide Yetiş’le Gelin Görün yeni bölümü ile 6 Kasım Cuma saat 11:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni bir haftada yeni yarışmacılarla kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağı Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de bakalım bu hafta 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi kim olacak.

Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, “Zahide Yetiş’le Gelin Görün”de, Kanal D ekranında yarışıyor.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler gelinleri ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davranıyorlar?

10 BİN TL'Yİ KİM KAZANDI?

Zahide Yetiş'in harika sunumu ile eğlenceli bir hafta daha geride kaldı. Hafta başında yeni yarışmacılar yeni bir heyecan ile programa katıldı. 15 bin TL'lik büyük ödülü almak için kıyasıya mücadele verdiler.

Hafta finalinde 10 bin TL'lik ödülün kazananı görümce Ayfer ve gelini Güldane oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu