Yüzleşme Son Bölüm 9 Şubat Kanal D İzle!

Yüzleşme Son Bölüm 9 Şubat Kanal D İzle!... Kanal D'nin yeni yarışması Yüzleşme 2.Bölümü ile izleyicileriyle buluşuyor. Doç. Dr Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde, konusunda uzman doktorların katkılarıyla ekrana gelecek olan Yüzleşme’de yedi kişinin psikolojik sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak. Birbirini tanımayan yedi farklı kişinin sağlık sorunları ve hayata tutunma çabalarının ekrana geleceği “Yüzleşme”, Doç. Dr. Oytun Erbaş’ın moderatörlüğü ile Kanal D’de...

Yüzleşme 9 Şubat Salı Yeni Bölüm Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız...

7 gün 24 saat aynı evde yaşayan katılımcılar, sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak. Katılımcılar, Yüzleşme evinin uzman hekimlerine sorunlarını anlatacak. Hazırlanan tedavi programıyla sorunlara çare aranacak. Yüzleşme aynı zamanda bu hastalıklarla nasıl yaşamaları gerektiğini de katılımcılara öğretecek. Rahatsızlığına çare bulunan ya da hastalığıyla yüzleşen katılımcı ise haftanın sonunda Yüzleşme evine veda edecek. Ayrılan katılımcının yerine yeni bir katılımcı gelecek.  

Nihal'in gözyaşları sel oldu!

Yüzleşme yeni bölümde Nihal, hastalık yaşadığı dönemde olanları anlattı. Arkadaşları ve sevgilisi tarafından nasıl yalnız bırakıldığını anlatırken ise gözyaşlarını tutamadı.

Yüzleşme Son Bölüm 9 Şubat Kanal D İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu